Hakkımızda

ÖZBAŞAK ULUSLARARASI NAKLİYAT

1991 yılında Ankara’da kurulan ÖZBAŞAK NAKLİYAT deneyimli personeli ile kurumlara ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya kara,hava, deniz, demiryolu, tehlikeli madde ve dökme yük taşımacılığı, ve lojistik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Ankara ‘da Genel Müdürlüğü, İstanbul, Samsun ve Mersin’de acenteleri, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, İran, Azerbaycan,Gürcistan, Özbekistan da irtibat büroları bulunmaktadır.

Lojistik sektörünün en güvenilir ve en itibarlı şirketlerinden biri olan Özbaşak Nakliyat’in Türkiye’nin en köklü ve en büyük kurumlarındanbiri olan UND ve RODER üyeliği, bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği,alternatif çözümleri, sahip olduğu C2 taşımacılık belgesi olarak öne çıkmaktadır.

Özbaşak Nak.Tic. Ltd.Şti., AB normlarına sahip öz mal ve tedarikçi filosu ile Türkiye ve Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermekte ayrıca armatörler ile anlaşmaları üzerinden müşterilerine en uygun navlun ve gemi seçenekleri sunmaktadır.

Özbaşak Nak.Tic. Ltd.Şti için nakliyat bir bütündür. Bu nedenle nakliyatta daima en son teknolojiyi kullanmaya özen göstermekteyiz.

Önemli bir kargo dağıtım merkezi olan Türkiye coğrafi nakliyat ağından da anlaşılacağı üzere tüm dünya ile Orta Doğu arasında en ekonomik ve hızlı bağlantı noktasıdır.

Özbaşak Nak.Tic. Ltd.Şti ; güçlü özmal filosu veuluslararası standardında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergah uygulamaları sunabilmektedir.